Apdares materiālu izvēle

Iekšdurvis – nozīmīgs interjera elements. Pareizi izvēlētas koka iekšdurvis attiecībā pret kopējiem interjera risinājumiem var kļūt par košu un izteiksmīgu dizaina akcentu.

Lai radītu pareizu atmosfēru svarīgs ir viss: gan krāsa, gan koksnes faktūra, stils kādā tiek izpildītas koka durvis kā arī apdares materiālu īpašības. Atkarībā no telpas kopējās tonalitātes lielākoties izriet apdares materiālu izvēle. Piemēram, gaišie toņi harmoniski iekļaujas plašās telpās ar minimālu daudzumu dekoratīvo elementu.

Koka iekšdurvis baltos toņos palīdzēs Jums radīt viegluma, brīvības, plašuma sajūtas. Tās vizuāli padara telpu lielāku, tieši tāpēc šādu toņu koka durvis būs ideāls risinājums arī priekš maza gabarīta telpām. Baltas iekšdurvis ir lieliski piemērotas interjera dizaina risinājumiem ar bagātīgi izteiktu krāsu gammu. Šajā gadījumā dizaineru galvenais uzdevums ir koncentrēt visu uzmanību uz dažām interjera detaļām, padarot tās par galvenajiem interjera akcentiem. Savukārt, baltas koka durvis tajā pašā laikā nenovērsīs uzmanību un kļūs par šī interjera harmonisku fonu.

Īpaši efektīvi izskatās naturālo cēlkoku koksnes durvis.

Klasiskajā interjerā īpaši efektīvi izskatās naturālo cēlkoku durvis – ozols, osis, sarkankoks, buks u.c. Šīm koksnēm jau dabiski piemīt piesātināti dziļš tonis un neatkārtojama koksnes faktūra. Koka durvis, kas izgatavotas no šiem materiāliem teicami iekļausies bagāta un izsmalcināta stila interjeros.

Atkarībā no dizaineru un, protams, klientu vēlmēm un iecerēm, koka durvis no iepriekš minētajiem cēlkokiem var tikt izpildītas gan klasiskajā, gan modernajā stilā. Bagātīgā krāsu toņu palete, dažādas lakas, kā arī beicēs toņu variācijas, vienmēr ļauj piemeklēt ideālāko koka durvju apdares risinājumu, kas harmoniski iekļausies kopējā interjera pamattoņos.

Koka iekšdurvis tumšos, piesātinātos toņos ideāli papildina un iekļaujas izsmalcinātos, baroka un modernisma stila interjeros. Šajā gadījumā īpašu uzmanību vajadzētu pievērst visu interjera elementu savstarpējai mijiedarbībai, ņemot vērā to, ka tumšo toņu durvis ir košs un pat izaicinošs interjera akcents.

Mūsdienīgā pieeja interjera dizainam ļauj variēt ar dažādiem stiliem un krāsām, kas sniedz plašu koka durvju modeļu sortimenta izvēli mūsu klientiem.

Ražots Latvijā:

Liepājas šoseja 19, Dobele, Latvija, LV-3701

(piegāde un montāža visā Latvijā)

Tālrunis: (+371) 28819631, 26579425
Fakss: (+371) 67940735
e-pasts: info@vks.lv