Koka durvis

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam augstas kvalitātes koka durvis:

Atkarībā no izvēlētā koka durvju modeļa un durvju konstrukcijas veida, durvis iespējams komplektēt ar dažāda veida stiklojumu, piedāvājam plašas dekoratīvā stiklojuma variācijas. Savukārt, atkarībā no pasūtītāja vēlmēm vai plānotā telpas interjera koka durvju virsma var būt lakota, eļļota, tonēta (beicēta) vai arī krāsota.

Piedāvājam standarta koka durvju vērtņu dizaina risinājumus, izvēloties modeli no mūsu durvju kataloga, vai izgatavojam durvis pēc pasūtītāja rasējumiem. Koka durvis - mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens un firmas zīmols.

Finierētu koka iekšdurvju cena sākot no 120,00 LVL (bez PVN)

Standarta koka durvju komplektācijā ietilpst:

  • durvju vērtne, kas izgatavota ar pārfalci;
  • durvju kārba (rāmis) ar blīvgumiju un pretplāksni;
  • regulējamas durvju aplodas (kleidas);
  • regulējamas 3D eņģes;
  • slēdzene.

*Durvju standarta komplektācijā un cenā neietilpst durvju rokturi, cilindri, aizgriežņi, uzlikas u.c. aksesuāri

Mēs sniedzam pilna spektra pakalpojumus visā Latvijā – bezmaksas durvju ailas nomērīšana un konsultācijas, nodrošinām mūsu produkcijas piegādi un durvju montāžu. Kvalitāti garantējam!

Durvis - nozīmīga interjera sastāvdaļa, kas liek Mums justies mājīgi un droši savā dzīvesvietā.

Koka durvju konstrukcija

Pēc konstrukcijas iedala rāmja konstrukcijas durvis jeb pildiņdurvis, kā arī paneļu durvis, ko mēdz saukt arī vienkārši par gludājām durvīm. Durvis var būt vienviru, divviru vai pusviru, ar virslogiem un sānu logiem.

Iespējamas dažādas variācijas un vairāku durvju elementu apvienojumi.


Pildiņdurvis (rāmja konstrukcijas durvis)

Pildiņdurvis uz doto brīdi ir iecienītākais no visiem koka iekšdurvju veidiem visā Pasaulē. Šo koka durvju konstrukcijas pirmsākumi aizsākās 20. gs. četrdesmitajos gados, (Pēc II Pasaules kara) kad tās kļuva ļoti populāras un izplatītas Itālijā. Īsā laika posmā tās tika atzītas arī visā Eiropā, vēlāk arī ASV un Āzijas kontineta valstīs. Šo koka durvju popularītāti arī mūsdienās var izskaidrot ar šo durvju nevainojamo kvalitāti, izturību un garo ekspluatācijas mūžu.

Šīs durvis īpaši izceļas ar savu klasisko un eleganto dizainu un būs lielisks papildinājums Jūsu mājokļa interjeram.

Gludās durvis (paneļu durvis)

Gludās durvis atšķirībā no pildiņdurvīm ir salīdzinoši lētākas.

Šo finierēto iekšdurvju ražošanas procesā izmantojam priedes masīvkoksni karkasa izveidei, MDF plātnes (medium density fibreboard) durvju virsmai, kā arī dažāda veida cēlkoku un eksotisko kokšņu dabīgo nažfinieri durvju apdarei. Gludajām koka iekšdurvīm piedāvājam plašu apdares materiālu izvēli, taču visbiežāk strādājam tieši ar oša un ozola koksnes nažfinieriem.

Arī šīs finierētās koka durvis ir iespējams papildināt ar dažādiem stiklojuma elementiem, iestrādājot stiklu durvju rāmī vai to ielīstojot. Tāpat finierētajās durvīs ir iespējams iestrādāt arī gludos pildiņus, žalūzijveida ieliktņus, dekoratīvos režģus, perforētus MDF, spoguļus u.c. materiālus, kas tiek ielīstoti durvju vērtnē.

Finierētās paneļu koka durvis lielākoties izmanto ofisu, biroja telpu, viesnīcu, banku un citu sabiedrisko ēku kompleksu labiekārtošanā, bet tās labprāt iegādājas arī privātpersonas.

Konservatīva elegance, viegla šo durvju kopšana un, protams, zemāka cena - tie ir tikai daži faktori kapēc Jums būtu jāiegādājas tieši gludās koka durvis.