Bīdāmās durvis un starpsienas

Bīdāmās durvis - viens no mūsdienu aktuālākajiem iekšdurvju veidiem, kuru popularitāte nemitīgi pieaug. Bīdāmās durvis un bīdāmās starpsienas, kas tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, telpu interjeram piešķir modernu pieskaņu un rada īpašu atmosfēru.

Bīdāmās durvis no pārējām durvīm atšķiras ar savu īpašo konstrukciju. Bīdāmo durvju vērtne, ja tās ir atvērtas, izvietojas vai nu sienas iekšpusē, vai gar šo pašu sienu, tādā pašā plaknē, kad bīdāmās durvis ir aizvērtas. Mūsu piedāvātajām bīdāmajām iekšdurvīm sliede jeb durvju vadotne tiek izvietota tikai vērtņu augšpusē, līdz ar to šādas iekaramās bīdāmās durvis iespējams uzstādīt nesabojājot parketa vai laimināta grīdas segumu.

Bīdāmās durvis - cena sākot no 150,00 LVL (bez PVN)

Standarta bīdāmo durvju komplektācijā ietilpst:

  • durvju vērtne ar matēto stiklojumu;
  • bīdāmo durvju furnitūra (bīdāmās sistēmas);
  • bīdāmo sistēmu noseglīste;
  • rokturi.
Bīdāmās koka durvis ļauj risināt uzreiz divus uzdevumus. No vienas puses, bīdāmās durvis un starpsienas ļauj ekonomēt dzīvojamo platību un padara telpas plašākas, kā arī, pēc būtības šāda veida durvis (atvērtā stāvoklī) aizņem krietni mazāk vietas nekā tradicionāli veramās durvis. No otras puses, bīdāmās durvis ir efektīvs mājokļa interjera risinājums, kas ar savu kolorīto dizainu bez šaubām var kļūt par galveno interjera akcentu.
Bīdāmās koka durvis ļauj ekonomēt dzīvojamo platību un padara telpas plašākas.

Bīdāmās durvis un starpsienas, atkarībā no to dizaina, piešķirs telpas interjeram vieglu japāņu stila pieskaņu vai būs lielisks papildinājums minimālisma vai moderna stila interjeram.

Dzīvojamā māja vai dzīvoklis nebūt nav vienīgā vieta, kur tiek uzstādītas bīdāmās koka durvis. Padarot savu apkārtējo darba vidi modernāku, oriģinālāku un varbūt pat krāsaināku, bīdāmo durvju konstrukcijas labprāt izvēlas arī biroja telpu jeb ofisu labiekārtošanai.

Īpaši pievilcīgi darbavietā izskatās stiklotas bīdāmās koka iekšdurvis, kas teicami izpilda savu pamatfunkciju norobežojot platību, taču tajā pašā laikā saglabā augstu apgaismojuma līmeni telpās.