Koka logi

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam koka logus ar 68mm būvdziļumu un divkāršo selektīvo stikla paketi (IV-68 Eiro profils), kā arī 78mm būvdziļuma koka logus (IV-78 Eiro profils), kas tiek komplektēti ar trīskāršo stikla paketi ar diviem selektīvajiem stikliem.

Koka logi tiek izgatavoti no augstas kvalitātes žāvētām koksnes sagatavēm. Koka logu ražošanā izmantojam pārbaudītu un uzticamu uzņēmumu stikla paketes, furnitūru, lazūrlakas un krāsas, tādejādi garantējam patiesi lielisku koka logu kvalitāti un garu to kalpošanas mūžu.

Koka logu cena sākot no 45,00 LVL/m2
*neverams logs - vitrīna, komplektācijā ar divkāršo stikla paketi 4-16Ar-4GNP

Kāpēc vajadzētu izvēlēties koka pakešu logus?

  • Koka logi tiek izgatavoti no dabīga materiāla (videi draudzīgi);
  • Koka logiem ir augsta siltuma un skaņas izolācija;
  • Koka logi rada telpās mājīgumu un patīkamu mikroklimatu;
  • Kokam ir patīkama virsmas temperatūra, tas neizstaro aukstumu;
  • Plaša logu virsmas apdares toņu variācijas.

Salīdzinot ar PVC profila izstrādājumiem, koka logi ir salīdzinoši dārgaki un prasa lielāku aprūpi. Tomēr, ja Jums ir svarīga tās vides kvalitāte, kur dzīvojat Jūs un Jūsu ģimene, Jūs noteikti izvēlēsieties iegādāties koka logus, jo koka logi ir ideāli piemēroti dzīvojamo telpu labiekārtošanai.

Lai saņemtu cenu piedāvājumu koka logiem Jūsu topošajam vai esošajam mājoklim, sazinoties ar mums, lūgums, norādīt:

  • Koka logu skaits;
  • Orientējošie ailu vai logu rāmju izmēri (platums, augstums);
  • Koka logu dalījums (viendaļīgs, divdaļīgs, trīsdaļīgs u.c.), kā arī vitrīnu (neveramās rūtis) un veramo logu daļu izvietojums;
  • Vēlamā koka logu virsmas ārējā un iekšējā apdare;
  • Logu piegādes adrese (pilsēta) piegādes izmaksu aprēķinam.

Mēs sniedzam pilna spektra pakalpojumus visā Latvijā - bezmaksas logu ailu pārmērīšanu un konsultācijas pirms pasūtījuma veikšanas, nodrošinām mūsu produkcijas piegādi un montāžu. Kvalitāti garantējam!

Koka logi ir draudzīgi apkārtējai videi, jo tiek izgatavoti no dabīgiem izejmateriāliem. Tie ļauj mums elpot.

Koka logu ražošana

Koka logi standartā* tiek izgatavoti no trīs kārtās līmētām priedes masīvkoka brusām, kas ražotas no radiāli zāģētām priedes koksnes sagatavēm, izzāģējot zarus un koksnes bojājumus (audzēta jeb optimizēta priede).

*Pēc atsevišķa pasūtījuma izgatavojam koka logus arī no fiksētas priedes vai ozolkoka brusas.

Koksne tiek impregnēta, kā arī gruntēta, lai maksimāli mazinātu koksnes zelēšanas un puves iespējamību, tādējādi ievērojami palielinot koka logu kalpošanas mūžu.

Koka logu virsma, kas ir vērsta uz āru, var tikt apstrādāta ar lazūrlaku 16 dažādos toņos vai krāsota ar ūdens bāzes krāsām jebkurā tonī pēc RAL Classic vai NCS krāsu toņu kataloga. Šīs krāsas ir izturīgas pret UV stariem, līdz ar to izvēlētais krāsu tonis saglabās savu piesātinātību un intensitāti ilgāku laiku.

Savukārt koka logu virsmas apdare, kas tiek vērsta uz dzīvojamo platību, var tikt lakota, krāsota, kā arī pēc klientu pasūtījuma logs no iekšpuses var tikt finierēts ar dabīgās cēlkoksnes vai eksotiskās koksnes nažfinieri, kas logus padara estētiski vēl pievilcīgākus. Tā kā koka logu virsmas ir apstrādātas ar ūdens bāzes krāsām un lakām, tad veco krāsu vai lakojumu nākotnē būs iespējams viegli noņemt virsmas atjaunošanai.

Izturīgās ūdens bāzes krāsas un lakas, kā arī īpašā koka apstrādes tehnoloģija garantē ilgstošu koka logu kalpošananas mūžu, neskatoties uz Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem.

Logu ražošanā mēs izmantojam ROTO Frank AG (Vācija) logu un durvju furnitūru, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām un nodrošina ilgstošu un precīzu logu un durvju mehānismu darbību.

"VKS - Koka durvis un Logi" ražotajiem logiem furnitūras standarta komplektācijā ietilpt trīs loga atvēršanas iespējas - logu pilnīga atvēršana, logu augšējās daļas atgāšana, kā arī ziemas vēdināšana (veidojas neliela sprauga starp loga rāmi un vērtni, novietojot rokturi 135° leņķī.)