PVC Logi un durvis

Pie mums par pievilcīgām cenām iespējams pasūtīt PVC logus.

Piedāvātie PVC logi un durvis tiek izgatavoti no RYVEN, VEKA un GEALAN profiliem, kas ir speciāli paredzēti ekspluatācijai mūsu klimatiskajos laika apstākļos, nodrošinot teicamu izturību un praktiskumu, kā arī drošību pret mitruma iekļūšanu PVC logu konstrukciju slēdzējmehānismos.

RYVEN PVC Profils VEKA PVC Profils GEALAN PVC Profils

RYVEN 5 kameru A klases PVC logi - RYVEN Thermal, RYVEN Thermo, RYVEN Thermal PLUS. Teicama kvalitāte par lielisku cenu. 5 gadu garantija.

VEKA piedāvā maksmimālu profilu daudzveidību. 5 kameru profila izstrādājumi no VEKA Perfectline un VEKA Softline sērijas apmierinās jebkura klienta vēlmes un vajadzības.

GEALAN S 8000 IQ profilu sistēmas ar 4 līdz pat 7 gaisa kamerām. PVC logi ar teicamu siltuma un skaņas izolāciju. Plaša krāsu gamma un pievilcīgs dizains.

Sniedzam pilna spektra pakalpojumus - bezmaksas logu ailu nomērīšana (ja nepieciešams) un konsultācijas. Nodrošinām PVC logu piegādi un uzstādīšanu. Kvalitāti garantējam!
PVC logi - ekonomiski izdevīgs risinājums. Teicama skaņas izolācija un augsta energoefektivitāte.

Mūsu piedāvāto PVC logu konstrukcija sastāv no stikla paketes (Pilkington) 4/16/4 selektīvs + argons U=1.1 un profilu sistēmas ar piecām gaisa kamerām, kas nodrošina maksimālu siltumizolāciju telpā, kā arī ievērojami samazina trokšņu līmeni. Pateicoties siltumizolācijas īpašībām un modernākām gaisa apmaiņas sistēmām siltuma zuduma problēmas var uzskatīt par atrisinātam.

Stikla pakete – tas ir elements, kurā divi vai vairāki stikli hermētiski savienoti savā starpā ar alumīnija plāksnītes palīdzību, kurā iepildīts absorbents, kas uzsūc lieko mitrumu, kas rodas temperatūras starpības rezultātā starp ārējo un iekšējo stiklu. Stikla pakete ir nozīmīga PVC logu konstrukcijas sastāvdaļa, lai sasniegtu visaugstāko siltuma taupīšanas efektivitāti, precīzi jāizvēlas stikla veidu. Atkarībā no katra klienta individuālajām vēlmēm, iespējams pasūtīt stikla paketi ar tonētiem, spoguļu, matētiem, triecienizturīgiem un dekoratīviem stikliem.

PVC Logi

Visi PVC logi tiek komplektēti ar Vācu uzņēmumu "ROTO Frank AG" vai "SIEGENIA-AUBI AG" slēdzējmehānismiem, kas ir slavena ar savu drošību un daudzu gadu garumā pierādīto kvalitāti. PVC Logu furnitūra ir izpildīta modernā stilā, neprasa speciālu apkopi un ļauj atvērt logus dažādas plāknēs, labi regulējot gaisa plūsmu.

Mūsu PVC logu vizuālais izskats atbilst arhitektūras prasībām un būs piemērots jebkurai telpai. PVC logi pēc noklusējuma tiek izgatavoti baltā krāsā, bet pēc vēlēšanās, Jūs varat izvēlēties arī kādu citu krāsu no mūsu piedāvātās krāsu gammas - mahagons, rieksts, tumšais ozols, zelta ozols, palisandrs. PVC logi ir maksimāli noturīgi pret klimatiskajiem apstākļiem un laika gaitā praktiski nemaina savas fizikālās īpašības.