Serviss un pakalpojumi

„VKS – Koka durvis un Logi” nodrošina pilna spektra pakalpojumu servisu. Kā tas strādā?

1. Cenu piedāvājums – Tāme

Raksti mums vai zvani, lai noskaidrotu cenu Tev interesējošiem koka logiem, durvīm vai citai mūsu piedāvātajai produkcijai. Neaizmirsti norādīt orientējošos izmērus, izgatavošanas materiālu, kā arī citu informāciju, kas palīdzētu mums sastādīt maksimāli precīzāku cenu piedāvājumu jeb tāmi.

Noteikti centīsimies atbildēt uz iesūtīto e-pastu 1 darba dienas ietvaros.

2. Bezmaksas konsultācijas pirms pasūtījuma veikšanas

Pēc cenas un pasūtījuma specifikācijas saskaņošanas ieradīsimies klienta objektā abpusēji izdevīgā laikā, lai izrunātu visas ar plānoto pasūtījumu saistītās nianses un nokārtotu nepieciešamās formalitātes pasūtījuma veikšanai. Uz vietas, novērtējot reālo situāciju, sniegsim bezmaksas konsultācijas pirms pasūtījuma veikšanas saistībā ar visiem interesējošiem jautājumiem un iespējamajiem tehniskajiem risinājumiem.

3. Ailu pārmērīšana

Neatkarīgi no tā vai arhitekts ir sastādījis ēkas projektu, vai klients pats ir veicis ailu aptuvenos mērījumus, mēs noteikti veiksim bezmaksas ailu izmēru pārmērīšanu dabā, lai būtu droši par konkrētās konstrukcijas atbilstību katrai ailai.

Pārmērīšana pēc nepieciešamības attiecas arī uz iebūvējamo virtuvju, koka kāpņu, iebūvējamo skapju un citu projektu realizācijai.

4. Piegāde un montāža

Pareiza koka durvju, logu, kāpņu un citu konstrukciju montāža jeb uzstādīšana ir viens no svarīgākajiem faktoriem to ilgajam un nevainojamam kalpošanas mūžam. „VKS – Koka durvis un Logi” nodrošina savas produkcijas piegādi un montāžu visā Latvijā. Tai skaitā veicam arī veco konstrukciju demontāžu un montāžas darbu laikā radušos būvgružu izvešanu.

5. Garantija un pēcgarantijas apkalpošana

Garantējam visiem mūsu izstrādājumiem un veiktajiem montāžas darbiem teicamu kvalitāti un nodrošinām 2 gadu garantiju.

Veicam arī pēcgarantijas apkalpošanu.

Ražots Latvijā:

Liepājas šoseja 19, Dobele, Latvija, LV-3701

(piegāde un montāža visā Latvijā)

Tālrunis: (+371) 28819631, 26579425
Fakss: (+371) 67940735
e-pasts: info@vks.lv